10 korzyści – czyli dlaczego warto być akredytowanym ekspertem Belbin

1. Kurs akredytacyjny Belbin dostarcza wiedzę i umiejętności w posługiwaniu się Koncepcją Ról Zespołowych Belbin’a oraz narzędziem diagnostycznym e-Interplace na licencji BELBIN Associates.

2. Teoria Ról Zespołowych oceniana jest jako najbardziej kompleksowe, a zarazem najprostsze do zastosowania narzędzie podnoszenia efektywności osobistej i zespołowej, poprzez lepsze zrozumienie predyspozycji i talentów.

3. Poprzez możliwość dokonania diagnozy 360° testem online Belbin w ramach kursu oraz praktyczny charakter pracy podczas zajęć, każdy akredytowany uczestnik osiąga znaczący poziom samodzielności w interpretacji raportów Belbin.

4. Jako akredytowany ekspert zaczniesz używać i rozumieć metodologię Belbina, która pomaga jednostkom i zespołom w podnoszeniu efektywności, w atmosferze wzajemnego zrozumienia już od 30 lat.

5. Nasi trenerzy podzielą się praktycznymi wskazówkami jak używać raportów Belbina w: szkoleniach, programach talentowych, coachingach indywidualnych i zespołowych i procesach rekrutacyjnych.

6. Będziesz w stanie odpowiedzieć na pytania nawet najbardziej wymagających uczestników Twoich programów.

7. Będziesz mieć pełne wsparcie ze strony Belbin Polska – pomożemy Ci przeprowadzić pierwsze badanie i interpretację.

8. Do promocji siebie lub swojej organizacji jako oficjalnego Partnera Belbin Polska, co będzie potwierdzone certyfikatem.

9. Dodatkowo wykupując dostęp do samodzielnego konta Interplace 7 zyskasz możliwość  przeprowadzania badania testem Belbin w dogodnym dla Ciebie momencie oraz elestycznego generowania wszystkich raportów.

10. Uzyskany certyfikat i licencja jest bezterminowa i nie wymaga odnowienia.