Od 30 lat rozwijamy świetne zespoły! | 502 075 508|info@belbin.pl
Dla Uczelni2017-10-25T09:13:23+02:00
Loading...

Belbin Polska realizował i realizuje projekty finansowane ze środków Unii Europejskiej.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Umów się na spotkanie z naszym dedykowanym konsultantem:

Belbin Polska – 502 075 508 / [email protected]

Współpracują z nami:

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w ramach projektu „ Inkubator PSI: modele kompetencyjne dla studenta psychologii” wybrał firmę Benefactor / Belbin Polska do przeprowadzenia akredytacji dla grupy 48 studentów z wydziału psychologii. Zaświadczamy, że firma ta jest godna polecenia oraz jest przygotowana do pomocy i wsparcia na każdym etapie późniejszego wykonania.

Biuro Karier UKSW, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Rekomendujemy firmę Benefactor / Belbin Polska jako rzetelnego, elastycznego oraz profesjonalnego partnera szkoleniowego.
Proces akredytacyjny, trwający cztery dni został przygotowany i wdrożony zgodnie z wytycznymi ofertowymi. Nasi trenerzy otrzymali profesjonalne i przejrzyste narzędzie, które zostanie wykorzystane w ramach pracy Biura Karier.

Biuro Karier SWPS, Uniwersytet SWPS

Z przyjemnością potwierdzam, że Koncepcja Ról Zespołowych oraz szkolenie zrealizowane przez firmę Benefactor / Belbin Polska przyczyniają się do lepszego zrozumienia między pracownikami oraz do usprawnienia komunikacji w zespołach. Polecamy narzędzie Belbin wszystkim firmom, które stawiają na skuteczną komunikację oraz zrównoważony rozwój talentów.

BZWBK, Bank Zachodni WBK

Szkolenie Belbina, jak rzadko które obrazuje siłę różnorodności ludzkich talentów. Najważniejsze, że nie kończy się prezentacji silnych stron zespołów, ale uczy jak je wykorzystywać do realizacji konkretnych celów. Rezultat – wzrost zrozumienia, tolerancji i zmniejszenie napięć w zespole, a przede wszystkim jego większa wydajność.

Boehringer Ingelheim

Strefa wiedzy

Belbin i praca zdalna.

By |Categories: Prawa autorskie|

Belbin i praca zdalna. Chaos jest dobrym słowem, by nazwać to, co teraz odczuwamy. Psychologowie otwarcie komunikują, że nie jest łatwo myśleć pozytywnie w obliczu pandemii, natomiast rutyna codzienności i szczera rozmowa z najbliższymi [...]

Noworoczny Belbin

By |Categories: Rozwój, Zarządzanie|

Jakie są Twoje postanowienia Noworoczne? Jeśli chodzi o postanowienia noworoczne, kim jesteś? Odwieczny optymistą, który za dużo obiecuje i spóźnia się z realizacją, a większość planowanych zmian [...]

Świąteczny Belbin!

By |Categories: Zespół|

Świąteczne Elfy Belbina Święta już za rogiem, a my zamieniamy się w małe elfy, ciężko pracujące w warsztacie świętego Mikołaja. Dlatego chcielibyśmy podzielić się świąteczną wersją Ról Belbina – czy [...]

Go to Top