Dla kogo?

Dla wszystkich szefów zespołów, którzy są zainteresowani: nabyciem odpowiednich kompetencji w zarządzaniu zespołami i podniesieniem efektywności pracy zespołu.

Potrzeba?

Jeśli na któryś z punktów poniżej Twoja odpowiedź jest twierdząca to nasz warsztat będzie spełniał Twoją potrzebę:

 • Chcesz zwiększyć efektywność swojego zespołu?

 • Chcesz usprawnić komunikację w zespole?

 • Chcesz stworzyć atmosferę współpracy w realizacji wspólnych celów?

 • Chcesz rozwiązać istniejące konflikty i nieporozumienia?

 • Chcesz wzmocnić zaangażowanie jednostek i całego zespołu w realizację celów?

Rozwiązanie:

Proponujemy dwudniowy warsztat, który realizujemy w dwóch formach:

 • Zamkniętej: tylko dla Ciebie i Twojego zespołu > formularz kontaktowy

 • Otwartej: dla menedżerów z różnych firm i branż > termin: 26-27 listopada 2018 – Warsztat „Budowanie Efektywnego Zespołu” – 1400 PLN + VAT (wraz z Testem Ról Zespołowych Belbina) – ZAPISZ SIĘ
  Więcej o Testach i Raportach Belbina > Kliknij tutaj

w

Warsztat bazuje na Rolach Zespołowych® na licencji dra M.Belbina i specjalnie opracowanych narzędziach podnoszenia efektywności zespołowej.

Przed warsztatem

Uczestnicy wypełniają test Ról Zespołowych®, składający się z samooceny i oceny obserwatorów. Test definiuje jaką wartość wnosisz do zespołu – czyli jakie są Twoje mocne strony we współpracy. Daje również wskazówki co konkretnie w swoim warsztacie menedżerskim rozwinąć.  Test wypełnia się on-line przed zajęciami.

Warsztat

Prowadzony jest bardzo dynamicznie i bazuje na: specjalnych ćwiczeniach grupowych, interpretacji wyników testu Belbina, przejrzystych rekomendacjach indywidualnych, materiałach gotowych do zastosowania zaraz po zajęciach.

Po warsztatach

Pomagamy w stworzeniu planu wdrożenia nowej wiedzy i narzędzi do pracy zespołu po warsztatach. Zależy nam na praktyczny wykorzystaniu Koncepcji Belbina i rzeczywistym podniesieniu efektywności zespołu. Uczestnicy otrzymują certyfikaty uczestnictwa i przede wszystkim dostęp do bardzo inspirujących materiałów dodatkowych, które mogą wykorzystać w pracy ze swoim zespołem.

Program:

 • Kiedy zespół jest efektywny? Ocena własnego zespołu z użyciem specjalnej „check listy”

 • Co odróżnia grupę od zespołu – czyli jak stworzyć prawdziwy zespół?

 • Różnice pomiędzy ludźmi w podejściu do: zadań, problemów i współpracy

 • Moje talenty zespołowe: interpretacja wyników testu Ról Zespołowych®

 • Matryca zespołu: kto jest kim w Twoim zespole?

 • Zarządzanie różnicami i budowanie synergii

 • Budowanie zaangażowania – omówienie praktycznych rozwiązań

w

Szczegółowy program > zapraszamy do kontaktu!

Uczestnicy otrzymują: certyfikowane materiały szkoleniowe, podsumowanie zajęć z wypracowanymi narzędziami menedżerskimi, certyfikat uczestnictwa.

Referencje:

„Z całą pewnością możemy stwierdzić, że szkolenie z Koncepcji Ról Zespołowych połączone z praktycznymi ćwiczeniami pokazującymi dane Role pogłębiło zarówno wiedzę managerów o kadrze jak i same relacje pomiędzy różnymi działami w firmie. Szkolenie przeprowadzone w sposób profesjonalny i z należytą starannością. Narzędzie, jakim jest Belbin możemy polecić wszystkim, dbającym o rozwój zawodowy swoich pracowników i poprawienie komunikacji w firmie.”

Katarzyna Juszkiewicz, Oxylion S.A.

„Z przyjemnością potwierdzam, że Koncepcja Ról Zespołowych oraz szkolenie zrealizowane przez firmę Benefactor / Belbin Polska przyczyniają się do lepszego zrozumienia między pracownikami oraz do usprawnienia komunikacji w zespołach. Polecamy narzędzie Belbin wszystkim firmom, które stawiają na skuteczną komunikację oraz zrównoważony rozwój talentów.”

Marta Żurowska, Bank Zachodni WBK

„Szkolenie Belblina, jak rzadko które szkolenie obrazuje siłę różnorodności ludzkich talentów. Najważniejsze, że nie kończy się na prezentacji silnych stron zespołu, ale uczy jak je wykorzystać do realizacji konkretnych celów. Rezultat – to wzrost zrozumienia, tolerancji i zmniejszenie napięć w zespole a przede wszystkim jego większa wydajność.”

Anna Michałowska, Boehrigner Ingelheim

„Przygotowanie merytoryczne prowadzących oraz organizacja wydarzenia były na wysokim poziomie i w pełni spełniła nasze oczekiwania. Z pełnym przekonaniem będziemy polecać firmę Benefactor Polska wszystkim, którzy cenią profesjonalizm oraz indywidualne podejście do potrzeb HRowych”

Beata Pawełek, Busines Development Director, Ricoh Polska

Potrzebujesz więcej informacji? Umów się z naszym konsultantem.

[contact-form-7 id=”2902″ title=”Adwords”]